30 września 2009

okruchy minionego czasu

...

Dziś późnym popołudniem rozwiesiłam fotografie i tym samym ogłaszam wystawę pt. dojrzałe macierzyństwo za otwartą. Miejsce akcji: Galeria Herbaciarnia W poszukiwaniu straconego czasu na ul. Świętojańskiej 1.
Projekt dojrzewał w rytm niespodziewanych pomysłów i wydarzeń. Porządkując domowe archiwa odkryłam stos kolorowych i czarno-białych zdjęć w dużym formacie. Jeszcze w minionym wieku powiększyłam ulubione i odtąd czekały na swój czas, zapomniane. Fotografie Kai i Oskara w rozmaitych konfiguracjach wiekowych (od pierwszych tygodni do ok. 8 lat), magiczne pejzaże z podróży, kwiaty napotkane podczas wspólnych wiosennych i jesiennych spacerów.
Wystawa jest osobistą wycieczką do krainy Przeszłości, podsumowaniem macierzyństwa pełnym ciepła, satysfakcji i spełnienia. Kilkanaście kolorowych, uśmiechniętych chwil zatrzymanych w kadrze, w pamięci, chwil bezpowrotnie minionych.
Z radością zapraszam na spotkanie z okruchami mojego minionego czasu i polecam filiżankę herbaty jako wyborne towarzystwo zamyślenia, zapatrzenia, rozmowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...