16 października 2009

what do you want?


Thoughts become things... choose the good ones!


Ps.
Wczoraj klikając za drogowskazami, które przyszły znienacka, spotkałam pytanie: czy warto obejrzeć australijski film "The Secret". Ponad dwa lata temu popełniłam kilka słów na ten temat i potwierdzam je dziś, tym bardziej, iż przekonałam się, że wszystko co do nas przychodzi, puka, ujawnia się, uśmiecha, jest z ważnego powodu oczekiwanym i potrzebnym doświadczeniem, jest odpowiedzią na pytania, jakie sobie świadomie i nieświadomie zadajemy. Dlatego warto je przyjąć, żeby je przeżyć, a potem, albo puścić dalej, albo na jakiś czas zatrzymać przy sobie.

cytuję:

Z każdego powodu wart czasu, uwagi. Niezwykle inspirujący, ukazujący rzeczywistość z odwrotnej, nieoczywistej strony, pełnej mocy, która mieszka w naszych umysłach. Uzasadnia magiczną moc marzeń, bo marzenia to ogromny twórczy potencjał.


„Cokolwiek myślisz, że możesz lub nie możesz, zawsze masz rację” Henry Ford

Jesteś twórcą własnego losu, piszesz opowieść na swój własny temat. Możesz zacząć z miejsca, w którym jesteś. I możesz zacząć myśleć, naprawdę myśleć i generować w sobie uczucie szczęścia i harmonii, a prawo przyciągania zacznie odpowiadać na to.

Używając prawa przyciągania, możemy tworzyć w taki sposób, w jaki chcemy. Uwolnić się od odziedziczonych schematów myślowych, kulturowych kodów, społecznych dogmatów, i udowodnić, że moc, którą masz w sobie jest większa nic moc otaczającego cię świata.
Co takiego robisz inaczej niż ja?
Jesteś twórcą swojego losu. Nikt inny nie może zatańczyć Twojego tańca, nikt inny nie może zaśpiewać Twojej pieśni, nikt inny nie może napisać Twojej historii. Teraz zaczyna się to, kim jesteś i co robisz. zasługujesz na to, żeby być szczęśliwym, urodziłeś się po to, by dać coś światu, by go wzbogacić, by być najlepszym sobą.

Wierzę, że jesteś cudowny. Wierzę, że jest w Tobie coś wspaniałego. Bez względu na to, co przeżyłeś dotychczas, bez względu na to, za jak młodego albo za jak starego się uważasz, moment, w którym zaczynasz myśleć właściwie, kiedy czujesz się ze sobą i z tym, co robisz, dobrze, jest czymś naturalnym w Tobie, jest Twoją mocą, większą niż cały świat. Ta moc zaczyna się pojawiać i pokieruje Twoim życiem. Jeśli na to pozwolisz.


„Cała moc jest z wewnątrz i dlatego jest pod naszą kontrolą” Robert Collier

Wewnętrzne szczęście jest paliwem sukcesu. Wszystko, co sprawia, że czujesz się dobrze, przyciąga więcej tego 'dobrze'. Znajdź coś, co będzie rezonowało z Twoim sercem, co sprawi, że poczujesz się dobrze. Ostatnią granicą jest umysł.


„Podążaj za swoim szczęściem, a Wszechświat otworzy dla Ciebie drzwi tam, gdzie wcześniej były tylko ściany”Joseph Campbell


FEEL GOOD
Rhonda ByrneBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...